HİZMETLERİMİZ

ENERJİ PROJELERİ YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yenilenebilir enerji projelerine yapmayı planladığınız yatırımları yasal yükümlülükler, kurulum süreçleri, mühendislik ve finansal açılardan değerlendiriyor, ilgili projeyi sizin için sürdürebilirlik, maliyet ve kazanç yönünden analiz ediyoruz.

Yatırım yapmayı planladığınız her tür enerji üretim santralini, proje geliştirme aşamasından elektrik üretimine başlama aşamasına kadar tüm süreçleri takip ediyoruz ve uzman kadromuz ile sizi sahada temsil ediyoruz. Enerji üretim santralinizin sözleşmeye göre tasarlandığı şekilde inşa edilmesini ve devreye alınmasını sağlıyoruz.

Halihazırda üretimde olan yenilenebilir enerji üretim santrallerine yapacağınız yatırımlar için santralin proje ve yapım süreçlerini, üretim ve arıza-bakım kayıtlarını inceliyor, yatırım yapacağınız enerji üretim santralinin tüm ömrü boyunca üretim planlamasını ve potansiyel kazançlarını analiz ediyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda sizin için yatırım değerleme raporunu hazırlıyoruz.

Kurulu veya inşaat aşamasındaki enerji projelerine yaptığımız analizler sonucunda sizin için en karlı yatırım olanaklarını buluyoruz.

İZİNLER

Enerji üretim santrali projelerinizin ilgili mevzuatlara göre gereken tüm izin ve yasal süreçlerini sizin adınıza takip ediyor ve gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Enerji projeleri izin süreçlerinde ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik desteği sağlıyor, gereken rapor, belge ve evrakları hazırlıyoruz.

ENERJİ ÜRETİM VE TÜKETİM KOOPERATİFLERİ

Enerji üretim ve tüketim birleştirme amacıyla kurduğunuz kooperatifleriniz için en uygun enerji üretim ve verimlilik çözümlerini üretiyoruz. Konut siteleri, ticari ve sanayi bölgeleri için tüketim birleştirme yöntemi ile enerji maliyetlerinizi minimuma indirecek yenilenebilir enerji üretim tesislerinin kurulumu ve enerji verimliliği çözümleri sunuyoruz.

Su, Rüzgar ve Güneş öncelikli olmak üzere, yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim santrallerini, proje geliştirme aşamasından işletme aşamasına kadar anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

Kooperatifinize ait üretimde olan santrallerinizin ihtiyaç duyduğu tüm yedek parçaların tedarikini gerçekleştiriyor, buna ek olarak; santrallerinizin kesintisiz üretim yapabilmesi adına tüm işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz.

ANAHTAR TESLİM ENERJİ ÜRETİM TESİSLERİ

Yenilenebilir enerji kaynaklı üretim santrallerinin istediğiniz alana veya yapılarınızın çatısına anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz. Mesken, ticarethane ve sanayiler için enerji maliyetlerini yok eden anahtar teslim çözümler sunuyoruz

Binanızın, işyerinizin ve fabrikanızın ihtiyaçlarını analiz ederek elektrik, ısıtma ve soğutma giderlerinizi ortadan kaldıracak yenilenebilir enerji kaynaklı sistemlerin tasarımını ve anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

Geliştirdiğimiz ve tasarladığımız projelerle işinizin çevre dostu olmasına ve sürdürülebilirliğine en yüksek katkıyı sağlayacak enerji çözümleri sunuyoruz. Kısa vadede enerji maliyetlerinizin tamamen ortadan kalkmasını sağlayarak piyasadaki rekabet gücünüzü artırıyoruz.

Ticari kazanç hedefi taşıyan yenilenebilir enerji üretim santral projelerinin geliştirilmesi, kurulumu, işletme ve bakımı için ihtiyaç duyacağınız tüm mühendislik ve taahhüt hizmetlerini sunuyoruz.

Yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı “0” karbondioksit emisyonuna sahip, dışardan hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadan, tüm gün boyunca kendi enerji ihtiyacının tamamını karşılayabilen evleri istediğiniz yere anahtar teslim inşa ediyoruz.

Santralinizde üretilen enerjiyi depolayarak veya şebeke tarifelerinden her zaman en ucuz enerji bedelini kullanacağınız sistemlerin anahtar teslim kurulumunu yapıyor, işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz.

PROJE GELİŞTİRME

Yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretme ve depolama amaçlı santrallerin fizibilite, finansman, tasarım ve mühendislik faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Kendi tüketiminiz için veya ticari amaçla kurmak istediğiniz her tür yenilenebilir enerji kaynaklı üretim tesislerini fikir aşamasından elektrik üretim aşamasına kadar ihtiyaç duyacağınız tüm mühendislik hizmetlerini sunuyoruz.

TASARIM

Her tür yenilenebilir enerji kaynağından ve sanayi tesisinizin üretim sürecinden kaynaklanan atıkları kullanarak en üst düzeyde emre amade ve yüksek verimlilikte yenilenebilir enerji santrallerinin tasarımını yapıyoruz.

Geleceğin akıllı meskenlerinin tasarımlarında ve geliştirilmesinde TSRG Enerji’nin kendi ürünü olan TSRG ENERJİSİZ konsepti ile insanların yaşam alanlarını yeniden tasarlıyoruz.

Fabrika ve imalathanenizdeki üretim süreçlerinizi analiz ederek size en uygun ve en yüksek faydayı sağlayacak enerji verimliliği projeleri tasarlıyoruz.

TEDARİK

Yenilenebilir enerji üretim santralleriniz ve projeleriniz için en uygun malzeme, makine ve ekipmanların tedarik işlerini üstleniyoruz. İş ortaklarımızla kurduğumuz uzun dönemli anlaşmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz malzeme ve ekipmanları en düşük maliyete temin ediyoruz.

Üretimde olan santralleriniz için ihtiyaç duyacağınız yerli ve yabancı üreticilere ait tüm yedek parçaları kurduğumuz ulusal yedek parça temin sistemi ile en kısa sürede sahanıza ulaştırıyoruz.

İNŞAAT

Yenilenebilir enerji üretim santrallerinin tüm inşaat ve devreye alma işlerini üstleniyoruz. Enerji tüketiminizi karşılamaya yönelik santralleri konum fark etmeksizin ülke çapında istenilen alana çok kısa sürede kurulumunu tamamlayıp devreye alıyoruz. Her türlü yenilenebilir enerji kaynağından tekil veya hibrit enerji üretim ve depolama santrallerinin kurulumunu ve devreye alma işlerini yapıyoruz.

Mesken, ticarethane ve sanayiler için şebekeye bağımlılığı ortadan kaldıran TSRG Enerjisiz’e dönüşüm uygulamalarını yapıyoruz.

İŞLETME VE BAKIM

Yenilenebilir enerji üretim santrallerinin tüm işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz. Enerji üretim santralleri için rutin ve periyodik bakımları, arıza giderilmesi, tasarım-performans analizlerini yapıyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

Uzaktan izleme sistemleri ile santralinizin üretimini doğrudan kontrol etmenizi sağlıyoruz. Bu santraller için ulusal çapta hazırladığımız yedek parça yönetim sistemi ile işletme ve bakım giderlerinizi minimuma indiriyoruz.

Enerji üretim santralinizin en yüksek verimlilik ve emre amade olarak çalışmasını taahhüt ve garanti ediyoruz.

su simge

SU

rüzgar simge

RÜZGAR

güneş simge

GÜNEŞ

TSRG Hibrit Sİmge

TSRG HİBRİT

TSRG Enerjisiz Sİmge

TSRG ENERJİSİZ

Biyokütle Simge

BİYOKÜTLE