ENERJİ ÇÖZÜMLERİMİZ

TSRG Enerjisiz Simge

TSRG ENERJİSİZ

Sadece yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak, dışarıdan enerjiye ihtiyaç duymadan, tüm gün boyunca kendi enerji ihtiyacının tamamını karşılayan meskenler, ticarethaneler, sulama sistemleri ve sanayi yapılarını istediğiniz alana anahtar teslim kuruyoruz.

Konutların, konut sitelerinin ve ticarethanelerin ısınma ve soğutma, güvenlik, elektrik ve diğer ihtiyaçlarını son teknoloji ürünü akıllı sistemler ve uygulamaları birleştirerek tasarladığımız “TSRG Enerjisiz” ile maliyetlerinizi minimuma indirerek, iş ve yaşam tarzınızı değiştiriyoruz.

Elektrik dağıtım şebekesine ihtiyaç duymadan, en yüksek zirvelerden herkesten uzak koylara kadar istediğiniz alana size özel, çevreci ve sürdürülebilir akıllı meskenler tasarlıyor ve anahtar teslim inşa ediyoruz. Çevreyi koruma ve sürdürülebilirlik alanlarında geleneksel konut mimarisinin sınırlarını ortadan kaldırarak yeni bir boyut kazandırıyoruz.

TSRG Enerjisiz uygulama çözümlerimizle yaşam alanlarınıza farklı boyutlar kazandırıyor, tüm gün boyunca kendi enerjisini üretecek şekilde tam otomatik yaşam sistemleri ile geleceğin akıllı meskenlerini tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

TSRG Hibrit Simge

TSRG HİBRİT

Meskeniniz, konut siteniz, ticarethaneniz ve fabrikanız için en uygun yenilenebilir enerji kaynaklarını ve mevcut potansiyelinizi belirleyip, bu enerji potansiyelini en verimli ve sürdürülebilir şekilde kullanacak enerji çözümleri tasarlıyoruz

Elektrik masraflarınızı ortadan kaldıracak yenilenebilir enerji üretim ve elektrik piyasasında mümkün olan en ucuz enerji bedelinden faydalanabileceğiniz enerji depolama santrallerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

Rüzgar, güneş ve tesisinizin üretim sürecinden kaynaklanan atıklarınızı ve atıl durumdaki enerji kaynaklarınızı kullanarak TSRG Hibrit çözümleri ile mümkün olan en düşük fiyata kendi enerji ihtiyacınızı 24 saat boyunca karşılayacak çözümler tasarlıyor ve anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz. Üretim tesisiniz çalıştığı sürece enerji maliyetlerinizi minimuma indiriyoruz.

Yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjiyi kesintisiz kullanabileceğiniz enerji depolama çözümlerimiz ile enerji ihtiyacını sizin için bir dert olmaktan çıkarıyoruz.

Su Simge

SU

Sulama kooperatifleriniz için hidrolik ve güneş enerji potansiyelinizi kullanarak enerji ihtiyacınızı çözüyoruz. Güneş enerjisi ile çalışan pompalar ile sulama ihtiyacınızdan kaynaklı enerji masrafınızı tamamen ortadan kaldırıyoruz. Sulama tesisleriniz ve kooperatifleriniz için en verimli ve sürdürülebilir enerji çözümlerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz

Nehir, akarsu ve isale hatlarındaki atıl durumda bulunan hidrolik enerji potansiyelini kullanmak üzere geliştirdiğimiz yenilikçi çözümler ile Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılamaya yeni bir boyut kazandırıyoruz.

Su Simge

RÜZGAR

Konut, ticarethane ve fabrikanızın enerji ihtiyacını rüzgar enerjisinden karşılayacak çözümler sunuyoruz. Çatı üstü güneş enerjisi üretim santralleri ile beraber tasarlayarak 24 saatlik enerji ihtiyacınızı karşılayan santrallerin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

Tarımsal sulama ve aydınlatma amacıyla tükettiğiniz enerjiyi tamamını karşılayacak rüzgar enerjisi üretim tesislerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz. Rüzgar enerjisi kaynaklı elektrik üretim santrallerinin tüm tasarım ve mühendislik işlerini üstleniyoruz ve istediğiniz alana anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

Su Simge

GÜNEŞ

Konut, ticarethane, tarımsal sulama ve fabrikanızın enerji ihtiyacını güneş enerjisinden karşılayacak çözümler sunuyoruz. Çatı üstü uygulamalarla elektrik ve bağlantılı enerji maliyetlerini minimuma indiren, işinizin sürdürülebilirliğine en yüksek katkıyı sağlayan güneş enerjisi üretim santrallerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

Mesken, ticarethane ve sanayi yapılarınızın çatısında veya atıl durumda bulunan ve tarıma uygun olmayan arazilerinize kuracağınız güneş enerjisi kaynaklı elektrik üretim santrallerinin tüm tasarım, tedarik ve inşaat işlerini üstleniyoruz.

Biyokütle Simge

BİYOKÜTLE

Hayvansal ve bitkisel atıklarınızı kullanan enerji üretim santrallerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz ve düzenli işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz.

Enerji ormancılığı ürünleri, enerji tarımı ürünleri, tarım endüstrisi bitkisel ürün atıkları ve kentsel atıklara dayalı biyokütle enerji üretim santrallerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyoruz.

ENERJİ DEPOLAMA

Yenilenebilir enerji kaynaklarından ürettiğiniz veya şebekeden aldığınız enerjiyi günün her saati kesintisiz olarak kullanabileceğiniz enerji depolama çözümleri sunuyoruz.

Yenilenebilir enerji üretim santrallerimizde üretilen enerjiyi depolayarak ya da elektrik piyasasında mümkün olan en ucuz enerji bedelinden faydalanabileceğiniz sistemlerin anahtar teslim kurulumunu yapıyor, düzenli işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz.

Üretim kaynaklı atık ısınızı depolayarak veya elektrik enerjisi üretim amaçlı kullanarak üretim maliyetlerinizi minimuma indirecek enerji verimliliği çözümleri sunuyoruz.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Sanayi tesisinizde ki üretim süreçlerini analiz ederek üretim için tükettiğiniz enerjiyi minimuma indiren çözümler sunuyoruz. Üretim kaynaklı atıklarınızı, atık ısınızı ve atık suyunuzu kullanarak enerji üreten santrallerinin anahtar teslim kurulumunu yapıyor ve düzenli işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz.

Üretim süreçlerinizi analiz ederek sizin için en verimli metotları tasarlıyoruz, ayrıca üretiminiz için en uygun makine ve ekipmanları kullanacağınız çözümler için danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Evinizde, konut sitenizde, ticarethanenizde veya fabrikanızda ısıtma ve soğutma giderlerinizi yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak minimuma indiriyoruz. Tükettiğiniz elektriği her zaman en ucuz enerji bedelinden faydalanabileceğiniz sistemlerin anahtar teslim kurulumunu yapıyor, işletme ve bakım işlerini üstleniyoruz.

İşletmenizin ISO-50001 Enerji Yönetim Sistemleri ve ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemleri standartlarına uyum sağlaması için gereken tüm enerji sistemlerinin kurulumunu ve enerji verimliliği çalışmalarını yapıyoruz. Üretim tesisinizde karbon ve sera gazı emisyonlarının düşürülmesi, yasal hedeflerin sağlanması ve fosil yakıt bağımlılığının ortadan kaldırılması gibi ihtiyaçlarınız için en uygun enerji çözümlerini sunuyoruz.

tasarım simge

TASARIM

tedarik simge

TEDARİK

İnşaat Simge

İNŞAAT

Bakım Simge

İŞLETME ve BAKIM

kooperatif simge

KOOPERATİFLER

İzinler Simge

İZİNLER